.
Rychlá navigace:
Fotky z akcí Videa z akcí Kontakt
Sestřih
Úvod Služby Reference Ceník
Velikost písma
Program live přenosů
Stolní tenis
PRAHA - H. KRÁLOVÉ
začátek
15. září v 17:30
Florbal
FBC OSTRAVA - LITVÍNOV
začátek:
26.září v 18:00h.
Florbal
FBC OSTRAVA - VINOHRADY
začátek:
28.září v 18:00h.
Stolní tenis
OSTRAVA- HAVÍŘOV
začátek:
15. října v 17:30h
Přenosy stolního tenisu pro ČT SPORT: zde
Poslední aktualizace
11. září 2015
Kontakt
E-mail: info@video-studio.cz
Mobil : 777 092616
Sestřih

Hudební videoklip

Potřebuje vaše umělecká produkce videoclip do vaší prezentace. Za cenu od 3000,- Kč Vám vytvoříme profesionální hudební či taneční videoclip s různým pozadím dle tématu vaší produkce /choreografie či textu skladby/ . Natočíme jej ze 3 až 6 kamerových pohledů s rytmickými střihy přesně dle hudebních dob.

U hudebních clipů je respektován nosný prvek zpěv, nástrojové solo, přechody s prostřihy. Může být vytvořen na jednu, či více mixovaných skladeb. Můžete hrát v playbacku bez aparatury, pro natáčení jí nepotřebujete, stačí stolní přehrávač pro synchron a vaši studiovou zvukovou stopu dosynchronizujeme.

Taneční videoclipy lze natočit v jakémkoliv prostředí, jež neodporuje choreografii tance. Může se pracovat s jedním až 6 kamerovými pohledy tak, aby se neztratila srozumitelnost choreografie pro diváka.

Po celou dobu výroby /jsme mobilní a clip vytvoříme i na místě v terénu/ může být kapelník, či choreograf přítomen a sám si dílo dotvářet, či jej korigovat.


Digitální vizitka

Digitální vizitka je obrazová a zvuková forma představení sebe, oboru, či funkce v organizaci a její délka bývá od 15 do 50 sekund


Reklamní video

Vyrobíme Vám prezentační video Vaší firmy pro použití jak na web, tak např. na veletrh ve vysokém rozlišení pro nejmodernější plazmové, či LCD TV. Video může být vícejazyčné dabované či titulkované. Seznámíme se s Vaším provozem a navrhneme scénář.


Powered by Safiron
Copyright © VIDEO-STUDIO.cz 2014
All rights reserved.